poniedziałek, 24 grudnia 2012

All I want for Christmas is...

Po długim okresie walki z bloggerem, odzyskiwaniu hasła i innych cudach, których musiałam dokonać, żeby móc znów prowadzić bloga, wróciłam. Idealnie w dzień Wigilii.
W tym okresie zawsze nachodzi mnie masa refleksji, może dlatego, że mam więcej wolnego czasu. Jedna z nich dotyczyła prezentów i ogólnego świątecznego konsumpcjonizmu. Trąbi się o tym, że w Święta chodzi o spędzanie czasu z najbliższymi, że przecież to nie prezenty są najważniejsze, że po co przepych i masa paczek pod choinką, a prezent można dać także na każdą inną okazję. Fakt. Ale spędzać czas z rodziną też można w każdej innej chwili. Dla mnie Święta to idealny moment, żeby sprawić komuś radość, nie tylko swoją obecnością, ale także idealnym prezentem. I nie uważam, że jest coś złego w spędzeniu kilku godzin na szukaniu go. Magia Świąt zawarta jest także w tych małych (i większych) paczuszkach leżących pod choinką. Wszystko się na nią składa, to także. Dlatego warto o tym pomyśleć i naprawdę się postarać. Ja w tym roku postarałam się bardziej i przygotowałam prezent nawet dla pewnej osoby, którą zazwyczaj pomijałam. Może to będzie punkt zwrotny w naszej relacji? Kończąc moje refleksje, o których mogłabym napisać jeszcze z pięć świątecznych postów, pragnę życzyć Wam moi czytelnicy magicznych Świąt i pojednania się ze wszystkimi, z którymi dotąd Wasz kontakt nie był łatwy. Bo czasem warto spróbować przełamać schematy ;)
futerko, chusta: sh; spodnie: Motivi; czapka: no name; kozaki: z szafy mamy (Prima Moda)

3 komentarze:

  1. Haaaa, udało się pokonać złe moce Bloggera i dobro wygrało! :D Fajnie, że jesteś znowu z Nami, bo generalnie myślałam, że to już nigdy nie nastąpi, żartuję oczywiście (żartuję w drugiej części tego zdania, pierwsza jest jak najbardziej ok).

    Kochana dla Ciebie ode mnie również płyną świąteczne życzenia - niech te Święta będą piękne, rodzinne, z masą udanych prezentów pod choinką ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudny zestaw, oryginalne buty :)
    Wesołych Świąt! :)

    OdpowiedzUsuń