wtorek, 14 lutego 2012

It’s a beautiful day

Minął już rok. Nawet nie zauważyłam, gdzie przeleciało te 365 dni. 80 postów, ponad 900 zdjęć, sporo poświęconego czasu i jeszcze więcej dobrej zabawy. Patrząc na wszystkie stylizacje myślę o tym, jak bardzo się zmieniłam i jak różne oblicza ukazuję, jeśli chodzi o modę. Wciąż szukam swojego stylu. Coraz częściej udaje mi się nie popełniać gaf i dokonywać właściwych zakupów. Zmieniłam się jednak nie tylko z zewnątrz. Jestem bardziej pewna siebie i tego, czego w życiu chcę. Nie doszłabym do tego wszystkiego, gdyby nie moi bliscy. Jednej osobie chcę wyjątkowo podziękować akurat w tym dniu, a mianowicie mojemu fotografowi, Krystianowi. Gdyby nie on, prawdopodobnie nie założyłabym bloga, a już na pewno nie dodawałabym tylu zdjęć. Głównie dziękuję mu za cierpliwość. I za tworzenie zgranego, inspirującego się nawzajem duetu, który zaczął od zera, doszedł aż do tego satysfakcjonującego miejsca i, mam nadzieję, będzie nadal współpracował.
Dziękuję również moim czytelnikom i mam nadzieję, że wciąż jestem dla Was choć trochę inspirująca ;) Życzę wszystkim dużo miłości! Odnajdujcie ją w najbardziej zaskakujących miejscach i cieszcie się drobiazgami. To znana maksyma, ale nie każdy potrafi ją zastosować. Ja dopiero niedawno się tego nauczyłam :) 
Spódnica: Zara 
Dziurawy sweter: Bershka
Top: Colcci

11 komentarzy:

 1. dziurawy sweter wymiata!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia, widziałam ten dziurawy sweter na stronie Bershki, to całkiem inny się wydawał, ale prezentuje się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog, piękne zdjęcia do daje do obserwowanych i zapraszam też do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zdjęciaaa! ;))
  dodaje do obserwowanych i zapraszam do śledzenia moich wpisów :*

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne te zdjęcia bo dobra modelka

  www.horse-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, cudowne zdjęcia! Jestem pod mega wrażeniem :)
  Obserwuje i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjęcia!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie wyglądasz na tych zdjęciach!

  OdpowiedzUsuń
 9. świetne klimatyczne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 10. Genialne jest to zdjęcie z czerwonymi ustami :) Pasują Ci :)

  OdpowiedzUsuń